4"®"Dry Lab

نسل آینده نمونه سازی در کروماتوگرافی مایع

 

®DryLab نتیجه دانش و تجربیات گران قیمت پروفسورMolnar از کشور آلمان است.

®DryLab راه حلی نرم افزاری و راهبردی برای توسعه ، بهینه سازی ، عیب یابی ، تست قدرت و آموزش روش HPLCاست.

 

®DryLab با کمتر از 12 اجرای (Run) آزمایشی، تنها ابزاریست که قادر به پیش بینی و ارائه بیش از یک میلیون کروماتوگرام های دقیق و نمایش نتایج آن بصورت user friendly می باشد. این نرم افزار با تبدیل کردن روش بی نظم شما به یک روش کار راحت و ساده، ویژگیهای روش شما را ارتقا خواهد داد، همانطور که قابلیتهای شما را نیز افزایش میدهد .

 

جدیدترین نسخه ی این نرم افزار شامل گستره ی وسیعی از ویژگیهای جدید و ارتقا یافته است که به شما کمک میکند تا با پیدا کردن سریعترین روش جداسازی ، هزینه های توسعه روش خود را کاهش دهید.

 

کوتاه کردن زمان آنالیز ، عیب یابی ، میزان سازی دقیق ، تنظیم روشهای موجود و حتی ارزیابی میزان قدرت و حساسیت روش بدون اتلاف کردن وقتتان با آزمون و خطا را، میسر میسازد.

طبق اصل کیفیت و طراحی(QbD) در HPLC، با ®DryLab شما می توانید رفتار بازداری ترکیبتان را مدلسازی کنید ؛ به طوری که تاثیر تمام پارامترهای قابل توجه و شناخته شده روی آنالیت چه به صورت  تنهایی و چه به صورت ترکیبات ، قابل اندازه گیری و مشاهده باشد.

 

با ®DryLab شما به درک غنی تر از علم کروماتوگرافی و دانش فوق العاده خوب دست می یابید.

 

مدل های بازداری توسعه یافته، بهترین راه را برای تست قدرت و حساسیت ، کنترل مداوم نگهداری ، انجام انتقال روش و فراهم کردن یک بستر مناسب برای اندوختن دانش را به شما ارائه میدهد.

·        صرفه جویی در زمان:

روشهای توسعه یافته در ®DryLab اغلب دارای زمان آنالیزی حدودا 50 درصد کوتاهتر میباشند. آن هم در مقایسه با روشهای سنتی که با آزمون و خطا همراهند.

·        صرفه جویی در پول:

حلالهای مقرون به صرفه تر مانند متانول می تواند به عنوان جایگزینی برای استونیتریل در یک روش (به طور کامل یا در بخشی از آن) مورد بررسی قرار گیرد، بدون اینکه در ویژگیهای روش معیار مانند تفکیک پذیری و قدرت خللی وارد گردد.

·        صرفه جویی در مواد:

مصرف کمتر مواد مانند ستونها و حلالهای گرانقیمت. تلاش این روش در بدست آوردن نتایج در زمان های آنالیز کوتاه است ، بدین معنا که نمونه های بیشتری بتوانند در پیش ستون آنالیز شوند.

·        نگهداری از تجهیزات:

رویکرد سیستماتیک ®DryLab به شدت تعداد دفعات آنالیز مورد نیاز را در طول توسعه روش، کاهش می دهد. بدیهی است که اجتناب از آزمایش های غیر ضروری و بی فایده طول عمر تجهیزات را افزایش میدهد.

·        نگهداری از محیط:

انجام آزمایشات کمتر، مصرف کمتر انرژی، استفاده کمتر از سموم شیمیایی، تولید کمتر مواد زائد و آغاز استفاده از HPLCسبز و پایدار( قابل حمل) ، ارمغان استفاده از ®DryLab میباشد.

 

"Lab Yar"

نسل جدید نرم افزارهای تخصصی علوم آزمایشگاهی

 

Lab Yar بسته نرم افزاری است که توسط کارگروه متخصصین پاتولوژی و علوم آزمایشگاهی به همراه مهندسین نرم افزار کشور عزیزمان ایران خلق شده و توسط شرکت کروم تک آسیا عرضه می گردد.

این بسته نرم افزاری که پس از صرف صدها ساعت مطالعه ، بررسی و برنامه نویسی به وجود آمده ، همچون کتابخانه ای آنلاین در زمان تشخیص و تنظیم گزارش آزمایش در خدمت متخصصین و کارشناسان محترم گروه های هماتولوژی ، ایمنولوژی ، میکروبیولوژی و پاتولوژی خواهد بود.

 

منتظر اخبار جدید این محصول باشید.